Aysel Aydin (SISTERSLAB) Python’a Giriş

About Tour
Aysel Aydin (SISTERSLAB) Python'a Giriş

Tarih

Kasım 5, 2022    
5:30 pm - 7:30 pm

Nerede

Yapı Kredi bomontiada
4. Kat, İstanbul Yapı Kredi bomontiada 4. Kat

SistersLab ile Python’a Giriş Beats by Girlz Türkiye Festivali kapsamında Hepsiburada’nın destekleriyle 5 Kasım Cumartesi günü 16.00-17.45 saatleri arasında Yapı Kredi Bomontiada 4.Kat’ta gerçekleşecektir.

Dünya çapında sahip olduğu popülaritesi her geçen gün artan Python programlama dilini ele alacağız.
Katılımcıların yalnızca bilgisayarları ile eğitimlere katılmaları yeterlidir, herhangi bir kuruluma veya eğitim deneyimine ihtiyaç yoktur. Eğitim Google Collab üzerinden yapılacak olup katılımcıların bir Gmail hesabına sahip olmaları gerekmektedir.
Aysel Aydin Hakkında

2015 Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Aysel Aydin, Turkcell’de AI & ML Engineer olarak çalışmakta ve bir yandan da bireysel mobil geliştirici olarak mobil alanında kendi uygulamalarını geliştirmektedir. Özellikle kadınların teknoloji sektöründeki görünürlüğüne destek olmak için gönüllü mentorluklar yapmakta ve eğitim vermektedir.

Kontenjan dolduğu için form kaldırılmıştır.
sivil dusun logosu

Bu site, Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamen Beats By Girlz Türkiye'ye aittir ve AB'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.