Gözde Mutluer ile “Sanatçılar İçin Web3” Atölyesi

About Tour
Gözde Mutluer ile "Sanatçılar İçin Web3" Atölyesi

Tarih

Kasım 5, 2022    
1:15 pm - 2:15 pm

Nerede

Yapı Kredi Bomontiada
4. Kat, İstanbul Yapı Kredi Bomontiada 4. Kat

Gözde Mutluer ile Sanatçılar için Web3 Atölyesi Beats by Girlz Türkiye Festivali kapsamında 5 Kasım Cumartesi günü 13.15-14.15 saatleri arasında Yapı Kredi Bomontiada 4.Kat’ta  gerçekleşecektir.

Teknolojinin sanatı deneyimleme ve yaratma şeklini değiştirdiği bu çağda, sanat ve teknolojinin kesişiminin yeni bir rönesansın tohumlarını attığı fikrine inanıyoruz. Eski düzende kendi sosyal etki alanından çıkmakta oldukça zorlanan sanatçılar, NFT’ye dönüştürdükleri eserleriyle bütün dünyayla iletişim kurabilir hale geldiler. Bu atölye, içinde bulunduğumuz döneme ve kripto sanata, sanatçı gözünden bir bakış sağlamayı hedefliyor.

 

Gözde Mutluer Hakkında
Sinema ve dizi oyuncusu, video artist, ressam. 4 Ekim 1991 doğumlu. Marmara Üniversitesi GSF Sinema TV Bölümünde öğrenim gördü. Müzisyen Sıla Gençoğlu’nun Joker, Vaveyla ve Yeni ay albümlerinin görsel sanat yönetmenliğini, ve Vaveyla albümünün çıkış parçası olan ‘’imkansız’’ın klip yönetmenliğini üstlendi. Birçok televizyon ve sinema projesinde oyunculuk yaptı. 2020 yılından beri faaliyet gösteren, dijital sanatçılar için bir kültür & sanat ve e-ticaret platformu olan disyon.com u kurdu. Hala bu platformun küratörlüğüne devam etmektedir.
Kontenjan dolduğu için form kaldırılmıştır.
sivil dusun logosu

Bu site, Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamen Beats By Girlz Türkiye'ye aittir ve AB'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.