Güneş Özgeç ile FEEDBACK SESSION

About Tour
Güneş Özgeç ile FEEDBACK SESSION

Tarih

Kasım 6, 2022    
11:00 am - 12:00 pm

Nerede

Yapı Kredi Bomontiada
4. Kat, İstanbul Yapı Kredi Bomontiada 4. Kat

Güneş Özgeç ile “Feedback Session” Beats by Girlz Türkiye Festivali kapsamında 6 Kasım Pazar günü 11.00-12.00 saatleri arasında Yapı Kredi bomontiada 4.Kat’ta  gerçekleşecektir.

Feedback session, müzik prodüksiyonu konusunda deneyimli müzisyenlerin şarkılarınız hakkında geri bildirim yapacakları oturumlar olarak kurgulanmıştır. Atölyeye gelirken dinletmek istediğiniz demonuzu yanınızda bir usb’de getirmenizi rica ediyoruz.

 

Güneş Özgeç Hakkında

7 yaşında seslendirme yapmaya ve televizyon için şarkılar söylemeye başladı. 11 yaşında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na girerek keman, viyola ve piyano çalmayı öğrendi. Okurken çeşitli gruplarda, orkestralarda çalmaya başladı, ders verdi, kendi oda müziği grubunu kurdu. Mezun olduktan sonra uzunca bir süre çeşitli klasik müzik orkestralarında çaldı. 2011 yılında animasyon, dizi, film müzikleri bestelemeye, müzik prodüksiyon yapmaya başladı. Elektrokeman ile yaptığı solo gösterisiyle çok yerde sahne aldı.

2018 yılında, kendi yazdığı, bestelediği ve düzenlediği Kahve, Ikaria ve Sonbahar adlı şarkılarını tekli olarak yayınladı. 2019 yılı boyunca solo konserlerinin yanı sıra, Ayda Bir Güneş adlı konser serisinde kuşağının şarkıcı-şarkı yazarlarını sahnede ağırladı. 2020’de Güneş Yüzüm‘ü yayınladı. 2021’de, pandeminin de etkisiyle sözü ve müziği kendisine ait olan şarkılarının düzenlemesi ve tüm prodüksiyonunu da kendi ev stüdyosunda yapmaya karar vererek Bence Gerçek Hepsi, Düş adlı teklilerini yayınladı. Seslendirme çalışmalarını sürdüren ve kendi projelerinin yanı sıra başka müzisyenlerin çalışmalarına da katkıda bulunan Özgeç en son, Kalben’in Ocak 2022’de yayınlanan Eski Dünyanın Yangını isimli albümünde yer alan Bugün Bana Tatil’in ise yaylı aranjesini, Karasinek Senfonisi ve Kedi adlı şarkıların aranje ve prodüksiyonunu yaptı. 

Taner Yücel’le beraber 90’lar Türkçe Pop’una bir selam çaktıkları Bir Rüya isimli şarkıyı yayınladılar.’’Ayda Bir Güneş’’ sohbetli konser serisine BantMag.Havuz çatısı altında sürdüren Özgeç, solo konserlerine de devam etmektedir.

2022’de ”hiç?”, ‘’Gezdir Beni’’ ve ‘’Öpüşünle Boynumdan’’ şarkılarının söz, müzik, düzenleme, kayıt ve tüm prodüksiyonu kendisine ait olarak yayımlamıştır. ’’Ayda Bir Güneş’’ sohbetli konser serisine Bantmag.havuz çatısı altında sürdüren Özgeç, seslendirme çalışmaları, prodüksiyon çalışmaları ve konserlerine de devam etmektedir. 2023 Mart ayı için planladığı albüm çalışmaları sürerken 1 tekli daha yayınlamayı planlamaktadır.

Kayıt olmak için tıklayınız.

sivil dusun logosu

Bu site, Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamen Beats By Girlz Türkiye'ye aittir ve AB'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.