Ufuk Önen ile “Miksin 3 Boyutu” Atölyesi

About Tour
Ufuk Önen ile "Miksin 3 Boyutu" Atölyesi

Tarih

Kasım 6, 2022    
12:15 pm - 1:15 pm

Nerede

Yapı Kredi Bomontiada
4. Kat, İstanbul Yapı Kredi Bomontiada 4. Kat

Ufuk Önen ile “Miksin 3 Boyutu” Atölyesi Beats by Girlz Türkiye Festivali kapsamında 6 Kasım Pazar günü 12.15-13.15 saatleri arasında Yapı Kredi bomontiada 4.Kat’ta gerçekleşecektir.

Ufuk Önen bu atölyede müzik mikslerinde derinlik, yükseklik ve genişlik kavramlarını ele alacak. Bununla birlikte, stereo panorama içinde seslerin dağılımları ile yaklaşımlarını paylaşacak.

* Atölye DAW programlardan en az birini kullanabilen; evde müzik prodüksiyonu ile uğraşanlara yöneliktir.

Ufuk Önen Hakkında

Türkiye, Avrupa ve Kuzey Amerika tabanlı 200’den fazla görsel-işitsel projede besteci, ses tasarımcısı ve ses kayıt mühendisi olarak çalışmış, konser/sinema ses sistemleri ve elektroakustik alanlarında 300’den fazla proje/salon/sistem için danışmanlık yapmıştır. Alanında ilk Türkçe kaynak olan Ses Kayıt ve Müzik Teknolojileri adlı kitabın yazarıdır. Merkezi New York’ta bulunan AES (Audio Engineering Society) üyesidir; 2017-2019 yılları arasında yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerini yürütmüştür. Hazy Hill grubunun vokalisti ve gitaristidir. Gri Değil, Siyah: Ankara Rocks! adlı uzun metraj

belgeselin yönetmenidir. Los Angeles Recording School mezunudur.Hacettepe, Bilkent ve Salford (Manchester, İngiltere) üniversitelerinden sırasıyla lisans, yükseklisans ve doktora derecelerine sahiptir. Bilkent Üniversitesi’nde ses tasarım, ses sentezi, müzik-medya ve görsel-işitsel proje dersleri vermektedir.

Kontenjan dolduğu için kayıt formu kaldırılmıştır.

sivil dusun logosu

Bu site, Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamen Beats By Girlz Türkiye'ye aittir ve AB'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.