Randy Esen ile Vokal Doğaçlama Teknikleri

About Tour
Randy Esen ile Vokal Doğaçlama Teknikleri

Tarih

Kasım 6, 2022    
11:00 am - 1:00 pm

Nerede

Yapı Kredi Bomontida
Babylon, İstanbul Yapı Kredi Bomontida Babylon

Randy Esen ile Vokal Doğaçlama Teknikleri Beats by Girlz Türkiye Festivali kapsamında 6 Kasım Pazar günü 11.00-13.00 saatleri arasında Babylon Bomonti’de olarak gerçekleşecektir.

Basit, eğlenceli ve interaktif oyunlar ve egzersizlerle katılımcıların seslerini ve yaratıcı ifade biçimlerini farklı müzik stilleri aracılığıyla keşfedecekleri bu atölye herkese açık olacak! Daha önce hiç şarkı söylememiş olsanız da katılabilirsiniz!

Randy Esen Hakkında

New York’ta dünyaya gelen Randy Esen ses eğitimine 16 yaşında başladı ve Oberlin Konservatuarı ve daha sonra Massachuestts Üniversitesi caz bölümünde eğitimine devam etti. 80’lerde caz/R&B gruplarıyla müzikal kariyerini sürdüren Randy ilerleyen yıllarda piyanist ve besteci Aydın Esen ile bir araya geldi. 1987 yılında evlendiği Aydın Esen’le çalışmalarını o günden beri sürdürüyor. 1996 yılında İstanbul’a yerleşen Randy 20 yılı aşkın süredir burada birçok farklı kurumda vokal dersi vermeye devam ediyor.

Diskografi
Randy Esen, Behind the Light and Shine, featuring Aydin Esen and Bob Moses, AK Muzik 2019
Katkıda Bulunduğu Albümler:
Aydin Esen, So Many Lifetimes, JMS 1989
Aydin Esen, Pictures, Bellaphon 1989
Tommy Campbell, My Heart, 1989
Aydin Esen, Anadolu, Columbia 1992
Aydin Esen, Timescape, Doublemoon 1999

Kontenjan dolduğu için kayıt formu kaldırılmıştır.

sivil dusun logosu

Bu site, Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamen Beats By Girlz Türkiye'ye aittir ve AB'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.