Elif Göktaş (SISTERSLAB) ile “Web Site Tasarımı” Atölyesi

About Tour
Elif Göktaş (SISTERSLAB) ile "Web Site Tasarımı" Atölyesi

Tarih

Kasım 5, 2022    
12:30 pm - 2:30 pm

Hepsiburada’nın desteklediği Elif Göktaş ile Web Site Tasarımı Atölyesi Beats by Girlz Türkiye Festivali kapsamında 5 Kasım Cumartesi günü 12.30-14.30 saatleri arasında çevrimiçi olarak  gerçekleşecektir.

Bir web sitesi yapmak istiyorsunuz ama hiç yazılım bilginiz yoksa endişelenmeyin, kodlama bilmeden de fonksiyonel ve dinamik bir web sitesi yapabilirsiniz. Bunun için atölyemize kayıt olmanız yeterli!

Kontenjan dolduğu için form kaldırılmıştır.

Elif Göktaş (SistersLab) Hakkında

Mesleği Bilgisayar Mühendisliği olan Elif Göktaş, Yazılım Test Koordinatörü olarak görev yapıyor. Kendisi Google Women Techmakers tarafından Türkiye’den kabul edilen ilk 24 kadın yazılımcıdan biri ve Google WTM Ambassador olarak kadınların teknolojide başarılı olabileceği bir dünya inşa etmeye yardımcı oluyor. Milyon Kadına Mentor programında ve TEV bünyesinde, STEM alanında eğitim gören ya da kariyerini bu alanda geliştirmek isteyen kadınlara gönüllü olarak mentorluk yapıyor.

8 yıl kadar web tasarım alanında çalıştıktan sonra, 2018’de yazılım test alanına geçti. Şu an ki görevinde manuel, otomasyon testlerin yanı sıra ürünlerde Google Analytics test süreçlerinin de koordinatörlüğünü yapıyor. Ayrıca bireysel olarak Flutter ile mobil uygulama geliştirme üzerinde çalışıyor ve AI art çalışmaları yapıyor.

sivil dusun logosu

Bu site, Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamen Beats By Girlz Türkiye'ye aittir ve AB'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.