Konuşma: Yaratıcı İçerik Üretimi Üzerine

About Tour
Konuşma: Yaratıcı İçerik Üretimi Üzerine

Tarih

Kasım 5, 2022    
12:15 pm - 1:15 pm

Yaratıcı İçerik Üretimi Üzerine isimli konuşma Beats by Girlz Türkiye Festivali kapsamında 5 Kasım Cumartesi  günü 12.15-13.15 saatleri arasında Yapı Kredi bomontiada 4.Kat’ta gerçekleşecektir.

Beril Sarıaltun moderatörlüğünde, Utku Yılmaz ve Belen Bakar ile gerçekleşecek bu etkinliği kaçırmayın!

Kayıt olmak için tıklayınız.

Utku Yılmaz Hakkında

Yeşil girişimci, içerik üreticisi ve çevre aktivistiyim. Ekolojik besleniyorum, zehirsiz temizleniyorum, temiz giyiniyorum. Evimde çöp kovam yok. Kentli tüketiciye ekolojik hayata geçişinde eşlik ediyorum. Kurum ve kamuya proje üretiyor, seminer ve eğitim veriyor, Kentte Ekolojik Hayat sosyal medya platformlarında içerik üretiyorum. Ekolojik Dönüşüm isimli sosyal ve yeşil girişimin kurucu ortağıyım.

Tiktok: Kentte Ekolojik Hayat

Belen Bakar Hakkında

Markaların dijital pazarlama stratejilerini oluşturan ve yöneten Marsi Digital kurucusu ve kamp alanlarına rezervasyon platformu Campie’nin kurucusuyum. Endüstri mühendisiyim. Girişimcilik, iş hayatı, kariyer, iş hayatında ve girişimcilikte kadın olmak konularında içerik üreticisiyim. Çalışmalarımı TikTok’ta dijital pazarlama, genç istihdamı ve içerik üreticisi ekonomisi alanında sürdürüyorum.

Tiktok: belenllol

sivil dusun logosu

Bu site, Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır. İçeriğin sorumluluğu tamamen Beats By Girlz Türkiye'ye aittir ve AB'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.